Сукні жіночі

Виберіть підкатегорію
Сукня "ALICE"

Матеріал: прошва; підкладка: котон Склад: коттон - 100%; підкладка: котон - 100% Застібка: потайна б..

3 398 грн.Жіночі сукні в Інтернет-магазині Lila-Shop

Про те, які були найперші жіночі сукні, ми дізнаємося з археологічних пам'яток Єгипту, Стародавньої Греції та Стародавнього Риму. Єгиптянки носили легкі сукні з льону та бавовни. Незважаючи на спекотний клімат, сукні єгиптянок закривали більшу частину тіла.

У Древній Греції жіноче плаття називалося «пеплос», воно було без рукавів, і його часто носили зверху туніки. В кінці V століття до н.е. деякі грецькі жінки начитають носити довгі сукні - хітони. У багатьох мешканок Древньої Греції сукні були з бавовни і шерсті, а у інших - з льону.

В Стародавньому Римі жінки носили два види суконь - «пеплум» (аналог грецького жіночого плаття «пеплос»), а також «столу» - довга сукня, забарвлене в різні кольори.

Після падіння Римської імперії в багатьох країнах набувають поширення жіночі довгі туніки. В середні віки жінки поверх суконь зазвичай одягали довгу туніку (по щиколотку). У цей час більшість жінок воліли сукні з вовни.

З кінця XIV століття жіночі сукні стають більш складними, ніж раніше. Це стосується, звичайно ж, одягу знатних дам. Жінки з бідних станів носили практичні сукні. Тільки дами з вищого світу в Середньовіччі могли дозволити собі одягатися в сукні з бавовни.

Звичайно, на інших континентах жіночі сукні мали свою історію розвитку. Так, в Південній Америці в епоху імперії інків жінки одягалися в довгу сукню з накидкою.

В XVI столітті в Європі жінки носили плаття, яке складалося з двох частин - ліфа (корсет) і спідниці. Рукава були оброблені мереживами. Одяг для багатих дам, як і раніше, шиють з шовку або бавовни.

В XIX столітті починається справжній розквіт жіночих суконь (з'являються їх різні види). Розвивається текстильна промисловість і сукні виробляють в масовій кількості. В цей час видаються перші жіночі журнали про моду, які швидко завойовують собі популярність в Європі і США.

У 1920-х роках в жіночому одязі відбувається революція - з'являється коротка спідниця. Однак, вже в 1930-х роках знову в моду входять довгі сукні.

В кінці XIX - початку XXI століть жіночі сукні стають настільки різноманітними, що дуже важко вже встежити за модою. Знамениті дизайнери кілька разів на рік показують свої нові колекції суконь, що в принципі, відображає швидкий ритм сучасного життя.

Де можна купити ошатне плаття? В Україні недорого купити гарну сукню Ви можете онлайн в Інтернет-магазині Lila-Shop. У каталозі нашого сайту Ви можете ознайомитися з сукнями сезону 2019-2020 років, і дізнатися їх ціни:

Ділові

Вечірні

Літні

Повсякденні